סגירת מרפסת בירושלים

סגירת מרפסת בירושלים - מהם הגורמים המשפיעים על המחיר?

הימים שבהם ישבנו בערבים במרפסות עם אבטיח ועם שיחות שכנים ממרפסת למרפסת חלפו. הטלוויזיה, החום והלחות הכניסו את כולם אל תוך הסלון, אל המזגנים. ישראלים רבים ובמיוחד הירושלמים סוגרים מרפסות כדי להרוויח עוד שטח מחיה בבית. סגירת מרפסת בירושלים מעלה את ערך הדירה. תוספת הערך משתנה מאזור אחד לשני, בירושלים סגירת מרפסת בלי לוותר על האופציה של סוכה עשויה להעלות את ערך הדירה באחוזים רבים.

סגירת מרפסת בירושלים - לפי מה נקבע המחיר?

יש שני סוגי מרפסות, מרפסת מקורה ומרפסת ללא גג. סגירת מרפסת מקורה זולה יותר. במצב כזה עלות הבנייה תכלול רק את בניית הקירות החיצוניים.

סגירת מרפסת ללא גג יכולה להתבצע במספר דרכים, לכל דרך עלויות שונות.

הדרך הראשונה עבור סגירת מרפסת בירושלים היא יציקת תקרת בטון. זוהי הדרך היקרה ביותר. יש לחשב את עלויות החומרים, את שכר העבודה של המהנדס, את שכר העבודה של הפועלים ועוד. חשוב לדעת כי לא לכל מרפסת אפשר ליצוק תקרת בטון ,זה תלוי בגובה העומס שרצפת המרפסת יכולה להכיל.

דרך נוספת לסגירת מרפסת בירושלים היא בהרכבת גג זכוכית משולב במסגרת אלומיניום. זוהי אופציה יקרה בשל העלויות הגבוהות של הזכוכית. צריך לשים לב שבסגירת מרפסת עם גג זכוכית אי אפשר יהיה לשלוט על כמות האור שתיכנס לחדר.

הדרך הנפוצה ביותר וגם הזולה מכולן היא סגירת מרפסת באמצעות פאנל אלומיניום. פאנל אלומיניום הוא פרופיל אלומיניום המורכב מאלומיניום ומגבס וחומרים נוספים. סגירת מרפסת באמצעות פאנל אלומיניום היא הדרך הזולה והיעילה. לוחות האלומיניום מאפשרות בידוד תרמי ואקוסטי ברמה גבוהה ובכך הם חוסכות עלויות רבות בהוצאות החימום בחורף והקירור בימי הקיץ החמים. סגירת מרפסת באלומיניום מעניקה לחלל החדש אווירה ביתית ונעימה.

בעת חישוב העלויות של סגירת מרפסות יש לקחת פרמטרים נוספים כמו איכות החומרים, ציפוי קירות פנימי וחיצוני כדי להתאים את המראה החיצוני של תוספת הבנייה לחזית הבניין ועוד

יש רשויות מקומיות הדורשות רישיון עבור סגירת מרפסות. כדי לקבל רישיון כדאי להיעזר בעורך דין שאת שכר הטרחה שלו יש להכניס לרשימת ההוצאות.

סגירת מרפסת בירושלים
5 (100%) 3 votes