תיקון תריסים חשמליים בירושלים

תיקון תריסים חשמליים בירושלים מהם התקלות ואיך אפשר למנוע אותן

עשו לכם כלל: תיקון תריסים חשמליים בירושלים מבצעים רק באמצעות אנשי מקצוע מומחים. תיקון מקצועי יאריך את חיי התריס ויאפשר לו להמשיך לתפקד זמן רב בהצלחה. תיקון תריסים חשמליים מצריך ידע בתחום החשמל. אם אינכם בעלי ידע בתחום החשמל , תיקון תריס שלא בידי מומחה עלול גם להסתיים באסון.

תיקון תריסים חשמליים בירושלים - מהם התקלות הנפוצות

אתם לוחצים על המתג למעלה ולמטה והתריס לא זז. חשוב לבדוק את המתג ולוודא כי מגיע אליו מתח חשמלי. אם בדקתם והכול תקין, סביר להניח שהתקלה היא במנוע.

אתם לוחצים על המתג, התריס לא עולה ולא נפתח ואתם שומעים זמזום חרישי. מרב הסיכויים כי יש צורך להחליף את המנוע. אבל אם אתם שומעים את רעש המנוע והוא נשמע תקין, ייתכן ותצטרכו להחליף רק את הרצועות.

הפעלתם את התריס ויש קצר חשמלי בבית, ברוב המקרים יש תקלה בתריס, שלבי התריס זזו ממקומם, הם מתחככים בחיווט החשמלי ויוצרים קצר חשמלי.

התריס לא יורד או לא עולה עד הסוף, כדאי לפתוח את הארגז ולבדוק את כיווני המנוע ואת שלבי התריס, ייתכן כי הם זזו ממקומם ונתפסו במסילות של התריס.

כאמור, תיקון תריסים חשמליים בירושלים זו עבודה של מקצוענים. ברוב המקרים אלו בעיות חשמליות המצריכות ידע וזהירות רבה!

תיקון תריסים חשמליים בירושלים איך לשמור על התריסים?

אם גיליתם בעיה כלשהי בתריס או ששמעתם רעשים מוזרים ובלתי שגרתיים, הזמינו מיד מתקן מקצועי ואל תדחו את הטיפול. דחיית הטיפול רק תחמיר את הבעיות.

מעת לעת כדאי לפתוח את מכסה התריס ולנקות את האבק שהצטבר, שערות שנתפסו, פיח וכל לכלוך נוסף. ניקוי קבוע עשוי למנוע תקלות רבות.

כאשר אתם פותחים את המכסה הארגז כדאי למרוח גריז על תושבת הגיר. אם אינכם משיגים גריז אתם יכולים להשתמש גם בשמן סיכוך.

כאשר אתם מנקים את התריס עשו זאת בעדינות. אל תלחצו בחוזקה על שלבי התריס כדי שלא יזוזו ממקומם.

הקפידו לא להשאיר חפצים על מסילת התריס, כדי שלא ימנעו את ירידת השלבים עד לרצפה. אם התריס ייתקע בחפץ גדול או קטן הוא עלול להינזק.

תיקון תריסים חשמליים בירושלים
5 (100%) 3 votes