תיקון תריסים

תיקון תריסים בירושלים – טיפים ועצות טובות

אין דבר מרגיז יותר מאשר תריס שבור. יש סוגים שונים של תריסים, יש תריסי גלילה ידניים או חשמליים ויש תריסי הזזה. לעתים אפשר לחסוך כסף ולתקן את התריס לבד, אך בתריסים חשמליים לא כדאי להסתכן, חשוב לפנות אל מומחה בתחום תיקון תריסים בירושלים או בכל עיר אחרת.

תיקון תריסים בירושלים – איך לתקן תריסי הזזה?

תריסי ההזזה נחלקים לשני סוגים, תריסים שהשלבים שלהם עשויים מפלסטיק ותריסים שהשלבים שלהם עשויים מאלומיניום.

כאשר יש צורך לתקן תריסים עם שלבי פלסטיק, יש לכופף מעט את השלב, ליצור מעין בטן כדי ליצור מרווח בין השלב והמסגרת ולהוציא אותו מהחורים שבהם הוא נעוץ. את השלב השבור מחליפים בשלב חדש ומחזירים באותה צורה. הצד הראשון ננעץ בקלות וכדי לנעוץ את הצד השני מכופפים קצת ומכניסים לחורים הייעודיים.

שלבים העשויים מאלומיניום קשה לכופף, ולכן כדי להחליף אותם צריך לפתוח את הברגים הנמצאים בצד אשר לעתים הם מוסתרים קצת על ידי מסגרת האלומיניום. פתיחת הברגים תאפשר מרווח בין השלב למסגרת ותקל על הוצאת השלב השבור והכנסת השלב החדש.

מומחים בתחום תיקון תריסים בירושלים ממליצים שבזמן החלפת השלבים כדאי מאוד להחליף גם את החלקים הפלסטיים המחברים בין השלב לבין המסגרת. חלקים אלו מגיעים בארבע צורות, שני חלקים מתאימים לצד ימין, ושניים לצד שמאל. בכל שני חלקים, סוג אחד מורכב בצדו של השלב והסוג השני מתחבר למסגרת. את חלקי הפלסטיק אפשר לרכוש כמעט בכל חנות לחומרי בניין.

תיקון תריסים בירושלים – ארבעה טיפים חשובים

אל תשאירו תריסים עם שלבים שבורים. תריס שבו כל השלבים נסגרים מסייע לאיטום הדירה וחוסך אנרגיה והוצאות בעת קירור או חימום החלל.

אתם מחליפים תריסים? התריסים הישנים שווים כסף. אנשי מקצוע העוסקים בתחום תיקון תריסים בירושלים מוכרים את מסגרת האלומיניום. כדאי לכם לתת להם את התריסים הישנים תמורת הנחה במחיר התיקון.

כאשר אתם מחליפים מנועים בתריסים חשמליים, בדקו שקיבלתם אחריות על המנוע החדש. רוב החברות מעניקות אחריות לשלוש שנים על המנועים החשמליים.

בכל תיקון, ודאו כי המתקן משתמש בחומרים ובחלפים הנושאים תו תקן ישראלי.

תיקון תריסים
5 (100%) 3 votes